Klub Zagłębie Sosnowiec dołącza do naszych klientów

Wiadomości

Jesteśmy dumni że do grona naszych klientów dołączył Klub piłkarski Zagłębie Sosnowiec. Współpraca z klubem to dla nas jednocześnie duże i niezmiernie satysfakcjonujące wyzwanie, tym bardziej że jest znamienitą częścią naszej lokalnej ojczyzny którą dzielimy, a jaką jest Zagłębie Dąbrowskie. Profesjonalizm i bardzo dobra komunikacja zaowocowały niewątpliwie bardzo udanym produktem.


Jesteśmy dumni że do grona naszych klientów dołączył Klub piłkarski Zagłębie Sosnowiec. Współpraca z klubem to dla nas jednocześnie duże i niezmiernie satysfakcjonujące wyzwanie, tym bardziej że jest znamienitą częścią naszej lokalnej ojczyzny którą dzielimy, a jaką jest Zagłębie Dąbrowskie. Profesjonalizm i bardzo dobra komunikacja zaowocowały niewątpliwie bardzo udanym produktem jakim jest Oficjalny portal Klubu Piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec, a to oczywiście początek tej pozytywnej przemiany.

Portal klubu zasługuje na miano nowoczesnej technologicznie i funkcjonalnie w pełni responsywnej strony www. Wsparcie dla urządzeń mobilnych, wykorzystanie takich technologii jak HTML5, CSS3 czy JavaScript daje nam w efekcie produkt który jest niezwykle ergonomiczny oraz użyteczny z punktu widzenia użytkownika strony. Aktualności, dział wideo, galerie, pełne haszowanie treści, system rozgrywek z terminarzem oraz rankingiem, relacje z meczów na żywo oraz ich archiwum, licznik w czasie rzeczywistym do następnego meczu z zakupem biletów czy integracja z usługą YouTube sprawia że strona jest niezwykle atrakcyjna dla swoich odbiorców i taki jest główny cel jej twórców.

Portal jest w pełni dedykowanym produktem stworzonym wg specyfikacji klubu. Jako firma specjalizujemy się w wykonywaniu aplikacji webowych tego typu. Zawsze staramy się doradzić klientowi i zastosować najlepsze rozwiązania dla danego produktu. Tworzymy z pasją i tego się trzymamy dlatego też gwarantujemy pełen profesjonalizm i zadowolenie klienta. Jeśli nam nie wierzysz na słowo to także gwarancję ;)

Życzymy Zagłębiu Sosnowiec jako pierwszo ligowemu już klubowi dalszych sukcesów i mamy nadzieję na dalsze wspaniałe efekty naszej współpracy, a to już niebawem...

Opublikowano Styczeń 2016