Wzbogacamy Klub Zagłębie Sosnowiec o aplikację mobilną

Wiadomości

Współpraca z Zagłębiem Sosnowiec zaowocowała poszerzeniem portfolio klubu o aplikację mobilną skierowaną bezpośrednio do fanów piłki nożnej. Stworzyliśmy aplikację dla klubu która pozwala być na bieżąco i w zasięgu swojego smartphon'u z informacjami klubowymi, a przede wszystkim odbierać relację na żywo z widowisk sportowych gdziekolwiek jesteśmy. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ergonomia użytkowania, responsywność to główne cechy które dają kibicowi w pełni odbierać wrażenia z rozgrywek.


Po niezwykle udanym oficjalnym portalu Klubu Zagłębie Sosnowiec prezentujemy aplikację mobilną, która uzupełnia portfolio klubu o ciekawe rozwiązania kierowane do kibiców. Aplikacja została opublikowana na system Android na platformie Google Play - do pobrania tutaj i została od razu bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników za co serdecznie dziękujemy. Staraliśmy się stworzyć aplikację niezwykle przyjazną w użytkowaniu, jednocześnie szybką oraz spełniającą wszystkie najważniejsze funkcje oferowane przez portal klubowy.

O ile sam portal otrzymał pełne wsparcie dla urządzeń mobilnych, aplikacja mobilna posuwa krok w integracji jeszcze dalej, tym samym użytkownik może w pełni wykorzystać potencjał portalu za pomocą swojego telefonu czy tabletu. Jako że specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz responsywnych stron internetowych, wykorzystaliśmy najnowocześniejsze, stabilne rozwiązania technologiczne które w połączeniu z naszymi autorskimi rozwiązaniami tworzą finalnie produkt, który zadowala zarówno klienta jak i jego użytkowników. Główne funkcje aplikacji to:

  • najnowsze wiadomości w tym wideo publikowane na YouTube oraz galerie fotografii ze spotkań
  • wyniki ostatnich spotkań
  • relacja na żywo
  • pełny terminarz ligowy
  • tabele wyników
  • dostęp do social mediów

Aplikacja mobilna jest dedykowanym produktem stworzonym wg specyfikacji. Do jej utworzenia została wykorzystana technologia hybrydowa pozwalająca połączyć natywne cechy działania urządzenia z rozwiązaniami webowymi. Została wzbogacona o nasze rozwiązania, aby pogodzić przede wszystkim wszystkie wymagane wobec niej funkcjonalności z szybkością oraz stabilnością działania, co jest ważne szczególnie dla użytkownika końcowego.

Życzymy Zagłębiu Sosnowiec dalszych sukcesów oraz już możemy powiedzieć że to nie koniec naszych niespodzianek. Pozdrawiamy serdecznie kibiców.

Opublikowano Czerwiec 2016