• O firmie

  Kilka słów o naszej działalności i etapach prowadzenia projektów

Nasza firma

Mobifly

Współczesny świat obfituje w nowoczesne technologie. Wiele cech powszechnie posiadanych urządzeń jak smartphon, tablet, smartTV jeszcze kilka lat temu były charakterystyczne jedynie dla komputerów typu desktop czy laptopów. Zdajemy sobie spawę z tej  złożoności i wiemy iż może ona wywoływać zagubienie wśród naszych klientów. Sama znajomość tych technologii nie przesądza o sukcesie - potrzebni są specjaliści, którzy pomogą ci dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb.


Tworzymy sieć doświadczonych specjalistów jak programiści, graficy projektanci, copywriterzy czy analitycy, którzy pracują w różnych miejscach na świecie. Wychodzimy na przeciw naszym klientom z indywidualnym podejściem i fachowością. Mamy świadomość wyzwań stojących przez naszymi klientami dlatego korzystając ze swojego doświadczenia i wieloletniej pracy w branży staramy się być partnerem w biznesie i sprawić, aby nasi klienci mieli wymierne zyski w postaci rozwoju z naszej współpracy. Etapy prowadzenia projektu

Każdy projekt można podzielić na etapy, które muszą być spełnione, aby projekt można było zakończyć sukcesem. Każdy etap jest tak samo ważny jak pozostałe.

 • Wywiad z klientem, zbieranie wymagań projektowych, precyzowanie celów, określanie budżetu oraz ocena powodzenia projektu

  Analiza przedwykonawcza

  Krok 1

 • Stworzenie specyfikacji projektowej wraz z mockupami i makietami zawierającej wszystkie cele, założenia oraz funkcjonalności w stopniu precyzyjnym na bazie zebranych wymagań. Obejmuje prototypowanie i modelowanie. Dokumentacja ta jest podstawą do dalszych prac.

  Specyfikacja projektowa

  Krok 2

 • Praca właściwa nad projektem. Polega na przełożeniu specyfikacji technicznej na produkt. Kolejne iteracje i sprinty wypełniają kolejne funkcjonalności. Na tym etapie pojawiają się pierwsze wersje deweloperskie, a następnie wersje alpha, beta do testów.

  Programowanie / kodowanie projektu

  Krok 3

 • Finalne testowanie produktu, sprawdzanie zgodności z pierwotnymi założeniami, badanie na obecność krytycznych, skrajnych zależności.

  Testowanie wersji finalnej

  Krok 4

 • Instalacja produktu w środowisku produkcyjnym klienta. W przypadku aplikacji mobilnych w wybranych app stores.

  Opublikowanie i wdrożenie produktu

  Krok 5

 • Utrzymanie oraz serwisowanie produktu w skład którego wchodzą poprawki błędów, support czy administracja.

  Utrzymanie

  Krok 6

Nie wahaj się, skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt